Elektrik Taahüt Kurulum

Elektrik Taahüt Kurulum

Kısaca Açıklayalım

ECM Yenilenebilir Enerji olarak, yetkili mühendislerimiz tarafından YG-AG tüm elektrik alt ve üst yapılarının oluşturulabilmesi için etüt, topolojik ölçüm, projelendirme ve hazırlanan projelerin onayının alınması için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz, tüm teknolojik gelişmelere açık bir yaklaşımla görevini yürütmekte ve tesislerin devreye alınana kadar enerji ihtiyaçları için gerekli hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde yer alan harita mühendisi ve harita teknikerleri, projede belirlenen güzergahlar doğrultusunda arazi topolojisinin çıkarılması için gerekli ölçümleri gerçekleştirmektedir. Mühendisler, teknikerler ve teknisyenler tarafından sahada yapılan etüt çalışmalarının ardından, harita ve elektrik ekipleri tarafından toplanan veriler birleştirilerek uygulama projeleri ve son durum projeleri hazırlanır.

Alt ve üst yapıda enerji sistemleri tasarımı ve uygulama projeleri, TEDAŞ usul esasları ve yönetmeliklerine uygun olarak detaylandırılmaktadır. Bu sayede projelerimiz, güvenilir ve sürdürülebilir enerji çözümleri sunarak sektör standartlarına uygun olarak hayata geçirilmektedir.


.
Whatsapp ile Bilgi Alın

Elektrik Taahüt Kurulum


Elektrik Taahüt Kurulum


Enerji Nakil Hatları

Enerji Nakil Hatları

Görüntüle

İdari Süreç Takibi

İdari Süreç Takibi

Görüntüle

Projelendirme